Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  79 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Ayak Bakımı

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   

  dr cevdet tuna ayak bakim

   

  DENİZİN GÜCÜNÜ AYAKLARINIZDA HİSSEDİN!
  Havaların ısınmasıyla beraber giydiğiniz açık ayakkabılar kabusunuz olmasın!

  Ayaklarınıza uygulayacağınız bakım ile tüm yazı gönül rahatlığıyla geçirebilirsiniz.
  Dr. C.Tuna'nın yeni serisi ile ayaklarınızı yaza hazırlayın... 

  Shea, Afrikan'nın tropikal bölgelerinde yetişen Karita Ağacının mucizevi meyvesi olan Shea, Dr. C. Tuna Ayak Bakım Serisi ile taçlandırıldı! 

  Yoğun miktarda Shea içeren  formülü ile tüm günün yorgunluğunu taşıyan sertleşmiş topuklarınızı nemlendirerek yumuşatır.
  A,D,E,F vitaminleri ile ayaklarınızı beslerken, hızlı emilim özelliği ile en kısa sürede rahatlamanızı sağlar. 

  Gliserin, Sertleşen derinin yumuşaması ve kurumuş cildin yenilenmesinde mucizevi Gliserin'in farkını, Dr. C. Tuna Ayak Bakım Serisi ile hissedin! Yoğun  miktarda Gliserin  içeren  formülü ile tüm günün yorgunluğunu taşıyan sertleşmiş topuklarınızı ölü hücrelerden arındırarak,nemin uzun süre ayaklarınızda kalmasını sağlar.

  Özellikle topuklarınızın ihtiyacı olan su-nem dengesini düzenleyerek, kısa sürede bakımlı ayaklara sahip olmanıza yardımcıdır.             
  Jojoba Yağı; Amerika kıtasında bir çöl bitkisinden elde edilen Jojaba yağı, Dr.C.Tuna Ayak Bakım Serisi'nde yerini aldı!

  Cildin doğal nemlendirici olarak salgıladığı sebum yapısına benzerliği sebebiyle,cilde kolayca nüfuz eder ve cildi kusursuzca nemlendirir. 
  E vitamini ve antialerjin özelliği ile tüm günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınıza günlük koruma ve bakım sağlar.  

  Tatlı Badem, Kurumaya ve çatlamaya meyilli ciltlerin derinlemesine beslenmesinde etkili badem yağı, Dr. C.Tuna Ayak Bakım serisinde canlılık kazandı!

  Madeni tuzlar, E ve B grubu vitaminler ayaklarınızın tahriş olmuş bölgelerini onarır. Zengin protein içeriği ile ayak deriniz ve sertleşmiş topuklarınız  beslenir. Düzenli kullanımda, fark edilir düzeyde günlük bakım etkisi yaratır.                                          

  Çay Ağacı Yağı;Avustralya 'da hastalıkları tedavi etmek amacıyla ilk kez Aborjinler tarafından kullanılan çay ağacı yağı günümüze kadar ulaşmıştır. Antiseptik ve antioksidan özelliği ile ciltte aktif koruma sağlar. Dr. C. Tuna Ayak Bakım Serisi ile ayaklarınız nemlenirken, topuklarınızda derinlemesine temizlik ve koruma sağlanır. Kendine has kokusuyla, ayaklarınıza ferahlama hissiyatını verir.Düzenli kullanımda,farkedilir düzeyde günlük bakım etkisi yaratır.

  Dr. C. Tuna Ürünlerine ulaşmak için kayıt formunu doldurun.

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.