Farmasi Mayıs Kataloğu 2018

  Farmasi Katalog. Her ayın 1’i ile ayın son gününe kadar Farmasi Katalog ile sipariş verebilirsiniz.

  Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  88 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Mayıs Kataloğu 2018

  Kullanıcı Oyu: 4 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
   


  FARMASİ MAYIS KATALOĞU 2018

  Baharın gelişini Farmasi Kozmetik ile kutlayın! Farmasi Mayıs Kataloğu yayında! Bu ay Farmasi Mayıs Kataloğu 'nda öne çıkan ürünleri birlikte inceleyelim.

  Baharın gelişiyle birlikte renkli kozmetik ürünlerinde çeşitliliği artan Farmasi Kozmetik bizleri şaşırtmaya devam ediyor! Koleksiyona eklenen yeni renkli kozmetik ürünleri ile Farmasi en çok tercih edilen Türk Kozmetik markalarından biri. Bu ay indirimde olan likit mat ruj ailesine yeni renkler eklendi! Likit mat rujların kalıcılığı ve renk pigmentlerinin yoğunluğu ile sizde makyajınıza canlı bir görüntü katabilirsiniz. Farmasi Kozmetik ürün çeşitliliğinin ve yenilikçi tavrının yanında aynı zamanda doğa dostudur. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmaz, içeriklerinde paraben ve SLS türevleri bulunmaz. Bu yüzden gönül rahatlığı ile Farmasi’nin ten ürünlerini de kullanabilirsiniz.

  Bu ay hafif saten bitişe sahip, parlak, nemlendirici Hydrative fondötenimiz indirimde. Özellikle kuruluk yaşayan ve gün boyu cildini nemli göstermek isteyenlerin seveceği bu fondöten Mayıs Kataloğunda oldukça indirimli. Bu indirimli fiyatların yanı sıra Farmasikataloğu.net sayfasından Ücretsiz üye olarak tüm ürünleri daha da indirimli satın alabilirsiniz. Farmasi avantajlarından faydalanmak ve kendi siparişlerinizi çok daha uygun fiyatlara oluşturmak için Farmasikataloğu.net adresinden hem üyelik bilgilerini okuyabilir hem de online siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Bu ay Farmasi’nin en hit ürünlerinden biberli masaj jeli de indirimde. Bu jel hem kas ağrılarına iyi geliyor hem de spor yapanlar için ideal. Çünkü sıkılaştırma etkisi var. Ayrıca selülit oluşumunu da engelliyor. Kan dolaşımını hızlandıran bu jel ile bacaklarınız çok daha diri ve pürüzsüz gözükecek. Eğer yaz aylarına daha fit ve pürüzsüz bir ten ile girmek istiyorsanız özellikle kalça ve bacak bölgenize biberli masaj jeli ile günlük masaj yaparak bu etkiyi iki katına çıkartabilirsiniz.

  Farmasi Mayıs 2018 Katalogu İçin Tıklayınız

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.