Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  112 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Ürün İade Garantisi

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   
  Tüketici memnuniyeti esaslı hizmet anlayışımız sebebiyle, sadece satış yapana kadar değil, sonrasında da sürekli müşterimizin yanındayız. Bu sebeple, satın aldığınız ürünü beğenmez, fikrinizi değiştirir veya memnun kalmazsanız, satın alma tarihinden itibaren 7 gün içinde, Türkiyen'in genelindeki tüm Aras kargo şubelerinden ücretsiz gönderilir. Bunun için Farmasi ürününüz kırık gelmişse hatalı kodlama yapmışsanız, yada alerjı yapmışsa ürün ve faturasıyla detaylı açıklama yazıp ad soy ad ve imzanızı atıp gönderebilirsiniz.

  Farmasi ’nin siz danışmanlarımıza sağlamış olduğu Ürün Garantisini bilmenin güvenilirliği ile ürünlerinizi daha güvenli satabilirsiniz.

  Ürünlerimizin iade garantisi bulunmaktadır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri hakkındaki Yönetmelik gereğince bir ürünümüzden memnun kalmadığınız taktirde fatura tarihinizden itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürümüz çerçevesinde bize iade edebilirsiniz. Ürün iadesinde bulunurken faturaya ad, soy ad, iade etmenizin sebebi yazılarak ıslak imzanızı faturanın üzerine atarak iade işleminin gerekçelerini ve ne talep edildiği mutlaka yazılmalıdır. İmzasız gelen faturalar işleme alınmayacaktır.

  Ürün İade Prosedürü

  Farmasi ’nin Garanti Prensipleri:

  Farmasi garantisi bütün Farmasi Ürünlerini kapsar. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince bir ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde ürünün tesliminden itibaren 7 gün içerisinde iade prosedürümüz çerçevesinde iade edebilirsiniz.
   
  Tüm Farmasi Danışmanları ve Müşterileri ürünümüzden memnun kalmadığı takdirde ürünleri iade etme hakkına sahiptir. Danışmanlar, Farmasi’nin garanti prensipleri hakkında müşteriye bilgi vermekle yükümlüdür. Farmasi ’nin garanti prensiplerinin uygun ve doğru biçimde uygulanması, Farmasi ürünlerinin müşteriler tarafından tercih edilmesini sağlayacak önemli bir kaynaktır.

  Bunları biliyor musunuz?

  Farmasi ürünleri ve ambalajları çevreye dost ambalajlarla satışa sunulmaktadır ve ürünlerimiz Ömerli’ de bulunan tesislerimizde üretilmektedir. Ambalajların tümü dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. Ancak; bir ürün ambalajı açıldıktan sonra iade edildiğinde, hiç kullanılmamış olsa bile yeniden satılmayıp imha edilecektir. İmha edilen her ürünümüz kendi ekonomimize zarar vereceği gibi, enerji ve hammadde kaybına da neden olacaktır.

  Daha güzel bir gelecek için ürünlerinizi iade etmeden önce bir kez daha düşünmenizi öneririz!

  Satın Alınan Ürün En Geç Ne Zamana Kadar İade Edilebilir?

  İade kabul süresi ürünün teslim tarihinden itibaren 7 gündür.

  İade Talebinizin Kabulü ve İşlemlerinizin Doğru Yapılabilmesi İçin Dikkat Edilecek Hususlar;

  Faturadaki ürün iade bilgileri kısmı tam ve okunaklı şekilde doldurulmalıdır. Fatura mutlaka imzalanmalıdır. İmzalı fatura ve ürünler birlikte gönderilmelidir.Fatura üzerinde işlem isteği mutlaka işaretlenmelidir. İşaretlenmediği durumlarda işlem ürün bedelinin bir sonraki faturadan düşülmesi şeklinde yapılacaktır. İmzasız gelen faturalar işleme alınmayacaktır. İade Hangi Durumlarda Kabul Edilemez. Teslim tarihinden itibaren 7 gün geçtiyse, ürün bedelinin hediyesi gönderilmediyse (Bedava ürün promosyonları, aksesuar hediyeleri, temsilci program hediyeleri vb.) iadeniz kabul edilmez.


   
  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.