Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  32 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Danışmanlık Koşulları

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   

  1. Reşit olmuş on sekiz yaşından büyük olan herkes Farmasi’nin onayıyla Danışman olabilir.

  2. Bir Danışmanının eşi ve 1. Derece yakınları (Anne,Baba ve evlenmemiş çocuklar) aynı üyelik altında aynı sponsora birbirlerinin altına kaydolabilir (sermaye şirketi ya da ortaklık mahiyetinde).Ya da kayıtlı olan eşin altında kayıt olabilir. Eşler ayrı grupların altına kaydolamaz. Eşler,ayrı gruplara-sponsorlara kaydolduğu taktirde hediye, prim ya da ödül alınması durumunda ilk Farmasi’ye kaydolan eş hak kazanır. Diğeri iade eder. Ya da hak edilmeyenlerin bedelini eşleri Farmasi’ye öder.

  3. Farmasi Danışmanı olabilmek için, mevcut kayıtlı bir satış danışmanının sponsorluğunda olunması gereklidir. Farmasi dilediği zaman bir danışman adayına kaydedilmesi için sponsor tahsis edebilir.

  4. Farmasi, yeni kayıt olmak isteyen bir Danışman başvurusunu veya tekrarlanan bir başvuruyu reddetme hakkını saklı tutar.

  5. Danışmanın son sipariş tarihinden itibaren 6 ay süre ile sipariş vermemesi veya kaydını yenilememesi halinde danışmanlığı sona erer.

  Danışman tekrar kayıt yenilemek istediği zaman kendisine bağlı grubunu kaybeder. Danışman tekrar kayıt yaptırdığı takdirde, dilediği kişinin grubuna dahil olabilir.

  Tekrar kayıt yenilemek isteyen danışmanın borcu olduğu takdirde, kayıt yenileme işlemi borç ya da borçların ödemesi yapıldıktan sonra gerçekleştirilir. Bu şartlar yerine getirilmediği takdirde Farmasi’nin danışmanın üyeliğini tekrar askıya alma yetkisi bulunmaktadır.

  6. Kayıt yenileme bedeli, Danışmanın, kayıt tarihinden itibaren on üçüncü ayın faturasına kayıt yenileme bedeli olarak faturasına ilave edilir.

  7. Danışmanlar, Farmasi’ye borcunu ödedikten sonra diledikleri zaman yazılı olarak başvurduklarında ayrılabilirler. Böylece tüm haklarından feragat ederek grubundan koparlar.

  8. Ayrılmış olan bir danışman (veya danışmanının eşi) sadece aşağıdaki durumlarda tekrar kayıt olabilir:

  Danışmanlık iptal tarihinden itibaren, en az 6 ay geçmiş olmalıdır. (Özel durumlarda Farmasi’nin onayı alınır.)

  Danışmanın tekrar başvurusunda bu durum yazılı olarak bildirilmelidir.

  Kişiler, sermaye şirketleri ve en fazla iki kişiden oluşan ortaklıklar Danışman olabilir. Tüzel kişilik adına yetkili olan kişi yetkisinin sınırlarını yazılı olarak belirtmelidir. Ortaklar, müteselsil kefiller gibi sorumludur ve Danışman’ın borcunu ödememesi durumunda, Farmasi alacaklarını ortaklardan da talep edebilir.

  9. Farmasi, herhangi bir kural ihlalinin olup olmadığının araştırılması için bir danışmanının üyeliğini 12 aya kadar dondurma hakkını saklı tutar.

  10. Danışmanlığı devam eden bir kişi, tekrar kayıt olamaz. Kayıt olması durumunda alt ekibini sponsoru lehine kaybeder. Tekrar kayıt, sadece Danışmanlıktan ayrıldıktan sonra yönetmeliğe uygun olarak olabilir.

  11. Danışmanlığın bir sponsordan diğerine geçirilmesi sadece özel durumlarda Farmasi’nin onayıyla mümkündür.

  12. Toplu ya da grup olarak, Danışmanların tümü istifa edip 6 ay beklese bile, sponsor değişikliği kesinlikle yapılmamaktadır.

  13. Danışmanın vefatı durumunda Danışmanlık kanuni mirasçılarına geçer. Bu durumda, Farmasi’ye 60 gün içinde yazılı olarak başvurulması gereklidir. Başvurulmaması durumunda Danışmanlığı iptal olur.

  14. Farmasi’nin onayıyla Danışmanlık sadece 1.Derece (Anne,Baba ve Çocuklar) akrabalara Farmasinin onayı ile devredilebilir. Danışmanlığını devreden kişi, devir sonrası Farmasi danışmanı olamaz.

  15. Sponsor, kaydedeceği Danışman adayının Farmasi’ye uygunluğunu araştırmakla sorumludur. Kaydettiği Danışmanın müşterek müteselsil kefilidir.

  16.Danışman kendi adına kayıt olduktan sonra 1. Derece (Anne, Baba ve evlenmemiş çocuklar) yakınlarından herhangi birisi adına başka bir sponsora kayıt olamaz ve diğer ekibinden kişileri geçiremez (Ekip geçirme) böyle birşey tespit edildiği taktirde ilk kaydolan danışmanın altına ekip geri getirilir ve bunu yapan ve izin veren danışmanlar Farmasi tarafından cezai müeyyide uygulanır. Farmasi Yönetimi danışmanın niyetini değerlendirir. Kayıtlı olduğu grupta sipariş girişi, alt ekibini farklı isimlerde geçirip geçirmediği kontrol edilip değerlendirirlip, karar ilgili kişilere iletilir.

  17. Açık hesap vadesi sipariş tarihinden itibaren 18 gündür. Açık hesap fatura ödemelerini gerçekleştirmeyen danışmanlarımız için %8 üzerinden faiz hesaplanacaktır. Bu tutar " Fatura Gecikme Faizi (Fatura No)" olarak gözükecektir. Faiz işletilmesinden sonra 18 gün içerisinde ödeme yapılmaz ise+ %8 lik yeni bir faiz oluşturulacaktır.

  18. Farmasi Enternasyonal TİC. A.Ş açık hesapların ödenmemesi halinde, bu tutarların kefillerinden tahsil edilmesinde yetkilidir. Açık hesaplar aktif %22’nin yazılı kefillik onayı ile tanımlanmakta olup, açık hesap tutarının ödenmemesi durumunda kefil olan danışmanın priminden kesinti yapılacaktır.Borçlunun ödeme yapması durumunda kesinti yapılan tutar kefilinin hesabına ödenecektir.

  Danışmanların sayfalarında bulunan Kefil Kesintileri bölümünün takip edilmesi zorunludur. Kefil listeleri aylık olarak kontrol edilmelidir. Aksi bir bildirim olmadığı sürece kefillik devam etmektedir.

  19. Primler Pazarlama Planındaki pozisyonlara göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Farmasi’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi ve kişisel prim hak edilmesi için aktiflik şartı aranır.

  20. Kapıda ödeme Siparişi teslim alınmadığı taktirde Gidiş –Dönüş kargo ücreti sipariş sahibinden tahsil edilecektir.

  21. İade edilen sipariş adetlerine göre, Farmasi Kapıda ödeme ile sipariş verilebilmesini belirli sürelerle kısıtlayabilir.

   

  İade edilen koli sayısına gore kısıtlama süreleri aşağıdaki gibidir. Belirtilen süreler dolduktan sonra tanımlama talep doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

  • 1 adet iade koli: 3 ay
  • 2 adet iade koli: 6 ay
  • 3 adet iade koli: 9 ay
  • 4 adet iade koli: 12 ay
  • 5 adet iade koli: Süresiz olarak kapıda ödeme seçeneğinin kapatılmasına neden olacaktır.

   

  22. Teslim alınmayıp firmaya geri dönen sipariş’in sahibi tarafından tekrar çıkışı istenilmesi durumunda ikinci çıkış sebebiyle ürün adetine göre hesaplanan kargo bedeli faturaya yansıtılacak olup, sipariş tutarının tahsilatı yapılarak çıkış işlemi gerçekleştirilecektir.

  23. Yeni ve Askı Kayıtları sisteme üyelikleri gerçekleştiği kayıt tarihinden itibaren 30 gün içinde sipariş verme zorunluluğu bulunmaktadır. 30 gün süresince sipariş vermeyen yeni kayıtlar askıya alınacaklardır.

  24. Farmasi firmasında Limited ve Anonim Şirket olarak kayıtlı bulunan danışmanlardan sadece bir kişi hak edilen ödülle (Örnek: tatil ve sehayat) katılım sağlayabilecektir.

  25. Farmasi, Danışman ekle kayıt Formu’nda eksik ya da yanlış bilgi veren, Farmasi Kuralları’na aykırı hareket eden kişinin Danışmanlığını herhangi bir zamanda veya derhal sona erdirme hakkını saklı tutar. Danışmanlıktan çıkarılan kişi, alt ekibi de dahil olmak üzere tüm hak ve ayrıcalıklarını kaybeder.

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.