Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  18 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Danışmanlar İçin Kurallar

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   

   Bu yönetmelikte belirtilen “Farmasi”, aksi belirtilmediği sürece Farmasi Türkiye’yi ifade eder.

  “Sponsorluk ilişkisi”, bir danışmanının alt grubunda yer alması (sponsorluğu) ile başlayıp Farmasi’de sona erer.

  “Kişisel Grup” Farmasi danışmanının doğrudan veya dolaylı olarak sponsorluğunu yaptığı %22’lik grupların dışında yer alan gruptur.

  “Grup”, %22’lik danışmanlar ve onların da alt ekipleri olmak üzere tüm alt ekibi tanımlar.

  “Farmasi Yayınları”, Kazanç Planı, Danışman Hızlı Kazanma El Kitabı, Genel Müdür El Kitabı, Farmasi Gazete, Ürün katalogları, fatura, broşürler, dergiler ve diğer bütün diğer Farmasi yazılı ve görsel malzemelerini ifade eder.

  1. Bir Farmasi Danışmanı olarak Farmasi ile ilgili tüm faaliyetlerimi Farmasi Yönetmelik Kuralları ilkelere bağlı kalarak uygun bir şekilde yürütmeyi kabul ediyorum

  2. Türkiye Cumhuriyetinin tüm yasal düzenlemelerine uymayı ve kanunlarında olabilecek her türlü değişikliğe uymayı kabul ediyorum.

  3. Farmasi’nin bu resmi yönetmeliğinde ve diğer tüm yayınlarında yer alan tüm kurallara uyacağımı sözlü olarak onaylayıp, uymaya ve her şartta bağlı kalacağımı kabul ediyorum.

  4. Farmasi’nin tüm web sitesi, yayın ve duyurularında belirtilen tüm ürünlerini ve kazanç planını bana bağlı olan tüm grubuma ve tüm müşterilerime adil, dürüst ve güvenilir bir şekilde sunacağım.

  5. Farmasi ile ilgili herhangi bir faaliyette (etkinlik, toplantı, sunum vs.) dinsel, politik, ruhani, siyasi ve politik görüşlerini bildirmeyeceğim ve Farmasi’yi bunun için kullanmayacağım. 

  6. Müşterilerimin siparişlerini alırken, sorularına cevap verirken saygılı ve çabuk hareket edeceğim. Ürünlerin iade ya da değiştirilmesi ile ilgili olarak Farmasi web sitesi, duyuru ve yayınlarındaki kuralları uygulayacağım.

  7. Bir Farmasi Danışmanı (seviye yükseldikçe-sponsor; müdür, direktör vs.) olarak, Farmasi web sitesinde, duyurularında ve yayınlarında anlatılan tüm sorumlulukları üstleneceğim.

  8. En yüksek seviyede dürüstlük, doğruluk, adillik, içtenlik ve sorumluluk sergileyecek şekilde hareket edeceğim.

  9. Ne şartlar altında olursa olsun, Farmasi ilişkilerini kullanarak Farmasi tarafından onaylanmamış ürünlerin ve hizmetlerin satış ve pazarlamasını yapmayacağım.

  10.Doğrudan satış yöntemini benimseyip saygı duyacağım. Herhangi bir Farmasi ürününü doğrudan satış ilkesinin ve yasalarının haricinde perakende olarak satmayacağım.

  11. Uluslararası sponsor olarak çalışırsam, Farmasi’nin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerin tüm yasal düzenlemelerine uymayı kabul edeceğim.

  12. Kişisel bilgilerimi, Farmasi’ye dilediği gibi kullanma yetkisini veriyorum. Farmasi’nin tüm kanallardan sunduğu ürün, hizmet ve avantajlı kampanyalardan sms, e-mail ve telefon gibi ticari elektronik iletilerden haberdar olmayı kabul ediyorum.

  13. Danışman, Farmasi’nin ürün veya hizmetlerinin dışında, satış ve pazarlanması için, Farmasi ağını kullanmayacağım.

  14.Farmasi Yönetmelik Kuralları içerisinde bulunan tüm maddelere uyacağımı kabul ediyorum.

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.