Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  23 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Web Sitesi Yayınlama ve Sosyal Paylaşım Siteleri Kuralları

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   

  Farmasi Danışmanlarının internetteki faaliyetlerini, Farmasi’nin çalışmalarını olumsuz etkilemeden ve kurallara uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi için aşağıdaki Farmasi Web Sitesi Kuralları’nın uygulanması gerekmektedir. Aşağıdaki kurallara uygun bir şekilde sitenizi düzenlemenizive düzenleme sonrası onay almanız gerekmektedir.Web sitesi hazır olan danışman, siteyi yayına açmadan önce bilgi@farmasiint.com mail adresine web adres linki gönderip onay alması gerekmektedir. *Şirket tarafından hazırlanan Logo’nun kullanılması zorunludur.

  Danışman resmi Farmasi web sitesi olmadığını sitesinde açıkça belirtilmelidir. Web sitesinde “Bu site Farmasi Enternasyonal Resmi Web Sitesi Değildir” açıklaması ana sayfada ve tüm sayfalarda görünür bir yerde ve okunaklı bir renk ile belirtilmelidir.

  Web sitesini kimin oluşturduğu açıkça belirtilmeli, kişinin iletişim bilgileri görünür ve doğru olmalıdır.

  Site üzerinde; Farmasi Danışmanı, Farmasi Satış Danışmanı, Farmasi Güzellik Danışmanı yada Farmasi Tarafından verilmiş son 12 ay içindeki en yüksek ünvanı şeklinde belirtilmelidir. Ana sayfada ve tüm sayfalarda görünür biçimde olmalıdır.

  Danışmanlar, Farmasi’nin onayladığı e-ticaret uygulamaları dışında Farmasi ürünlerinin satıldığı

  e-ticaret sitesi oluşturamaz ve yönetemez. İzin verilen sitelerde ise katalog satış fiyatından satış yapma zorunluluğu bulunmaktadır.

  Web sitesinde kişisel kampanya yapmak yayınlamak, haksız rekabet ortamı oluşturmak yasaktır. (Altın vermek, Para vermek gibi vaadlerde bulunmak)

  Farmasi Danışmanları Google Adwords gibi araçları kullanarak arama motoru pazarlaması yapabilirler.

  Arama motorunda verilen reklam Farmasi Danışmanı tarafından verildiği açıkça belirtilmelidir.

  Danışman web sitesinde Farmasi Enternasyonal içerikleri, şirket yapısı ve ürünler ile ilgili olarak asıl içerikten saptırılmış, satış amaçlı ve asılsız içeriklerin kullanımı yasaktır.

  Farmasi Enternasyonal görsel malzemelerinde kişisel değişiklikler yapmak, Orijinal ürün görsellerinde olmayan içerikler eklemek veya herhangi bir değişiklik yapmak yasaktır.

  Hazırlanmış olan Web sitesinde Rakip firmaların isimlerini kullanmak ve onları rencide edici veya karalayıcı içerikler bulundurmak yasaktır.

  Danışmanlar kendi web sitelerinde Başvuru Formu oluşturabilirler ancak, bu Başvuru Formunda Danışman adaylarından sadece aşağıdaki bilgileri almak durumundadırlar.

  Ad Soyad 

  E-posta

  Cep Telefon Numarası

  Şehir

  *Sponsor link site içinde yer almayacaktır.

  Danışmanlarımızın kendi web sitelerine başvuran Danışman adaylarını sisteme dahil etmek istediklerinde öncelikle başvuran kişi aranmalı, Farmasi de çalışan bir tanıdığı olup olmadığı sorulmalı, eğer Farmasi de çalışan bir Danışman (Sponsor) tanıdığı yok ise kendisine Sponsorluk yapabileceğini belirtmeli, kayıt açıldıktan sonra herhangi bir şekilde sponsor değişikliğinin yapılamayacağının bilgisi net bir ifade ile bildirilmelidir. 

  Farmasi danışmanlarının, kendi web sitelerinde ve her türlü sosyal medya ortamlarında yasal mevzuata ve/veya Farmasi Yönetmeliğindeki kurallara aykırı yazı ve içerik paylaşmaları durumunda, Farmasi Enternasyonal Ticaret A.Ş. tarafından gerekli disiplin işlemleri yürütülecek ve ihlalin ağırlığına göre, süresiz sayfa kapatma da dahil olmak üzere, gerekli cezalar tatbik edilecektir.

  ''Tüm Farmasi danışmanları çalışmalarını kendi nam ve hesabına yürütmektedir. Bununla birlikte, Farmasi danışmanları bu çalışmalarını yürütürken yürürlükteki mevzuatın öngördüğü kurallara ve Farmasi Yönetmeliğinde belirlenmiş olan ilkelere uymakla yükümlüdür. Bu kapsamda tüm Farmasi danışmanlarının özellikle sosyal medyada ve varsa kendi internet sitelerinde mevzuata ve Farmasi Yönetmeliğine aykırı tutum ve söylemlerde bulunmamaları, yine rakip firmalar ve ürünleri hakkında kötüleyici yorum ve beyanlarda bulunmamaları gerekli ve zorunludur. Bu şekilde aykırı tutum ve davranışlarda bulunulduğunun tespiti halinde Şirketimizin ilgili danışmanlar hakkında Yönetmelik ve mevzuatın öngördüğü disiplin kurallarını uygulamak zorunda kalacağını saygı ile duyururuz."

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.