Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  19 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Farmasi Herbalex Glukozamin

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   

  farmasi gida takviyesi

   


  farmasi glukozamin

  Herbalex Glukozamin
  Eklem yapısı ve kıkırdaklar açısından önem taşıyan temel bazı maddeleri içeren doğal içerikli bir takviye edici gıdadır. Glukozamin, Kondroitin MSM eklem yapısını güçlendirmeye yardımcı olan yapı taşlarıdır. Kıkırdak yapımında rol oynayan Glukozamin, kıkırdakların bakım ve onarımını sağlamaya yarayan ve eklem boşluğunda bulunan sinovyal sıvının artarak kayganlaştırıcılığının yeniden etkinleşmesine yardımcı olur. Kondroitin, vücutta kıkırdak yapısında doğal olarak var olan bir maddedir, özellikle Avrupa’da eklem ve kıkırdak dokusuna desteklemeye yardımcı olarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. MSM sülfür deposudur. Eklemlere, kıkırdaklara sülfür girişini destekleyerek bağ doku elastikiyetinin
  devamlılığına yardımcı olabilir. Bu 3 çok önemli destek maddesinin bir arada bulunduğu Herbalex Glukozamin Sülfat, Kondroitin Sülfat ve MSM, diz ve omzunda kıkırdak doku yıpranması olanlar için, hareketlerinin rahatlamasına destek vermektedir.
  Kullanım: Gıda takviyesi olarak günde 3 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır.

  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.