Farmasi Sipariş & Kayıt Formu

  Farmasi Katalog

  farmasi 2018 katalogu

  Telefon Numaramız

  Bu site Farmasi Elmas Direktörü

   Songül BABACAN'a ait kişisel bir web sitesidir.

  +90 537 602 92 30 Kayıt İçin Tıklayınız

  Arama Kutusu

  Aktif Ziyaretçi Sayısı

  103 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

  Network Marketingde Başarılı Olmanın Sırları

  Kullanıcı Oyu: 5 / 5

  Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
   
  Farmasi Kozmetik Network olarak Dünyada en çok kazandıran sistem olarak kendini ortaya koydu.

  Eğer Network Marketing sektöründe başarılı olmak istiyor ve başarıya ulaşmak için yapmanız gerekenleri bilmek istiyorsanız, aşağıdaki 6 madde size bu konuda yardımcı olacaktır.

  1: Hedefiniz Olsun
   
  Bu işte başarı için olmazsa olmazlardan biri ve hatta en önemlisi Hedef'tir. Eğer içinizi yakan, geceleri sizi uyutmayan bir hedefiniz yoksa bu işi tutkuyla yapamaz ve bir müddet sonra da Network Marketing yolculuğunuzu sonlandırmak zorunda kalırsınız. Hedefler sizi motive eder, koşullar ne olursa olsun sizi harekete geçirir. Ayrıca hedefleriniz ne kadar belirgin ise, onu gerçekleştirme isteğiniz de bir o kadar fazla olur.
   
  2: Mücadeleci olun

  Mücadele ruhu, ikinci olmazsa olmazlardandır. Bu sebeple " Başaramazsan değil, pes edersen yenilirsin." sözünü asla unutmayın. Şartlar ne kadar kötü olursa olsun, yılmadan yolunuza devam etmenizi sağlar. Pes etmenizi önler. "Yolumuzdaki engeller, bizim o yolda yürümeye ne kadar istekli olduğumuzu ölçmek için vardır." Eğer hiç bir şey bizi yolumuzdan alıkoyamıyorsa, bu da hedefimize adım adım yaklaştığımız anlamına gelir. Unutmayın " Kaybetmekten yılmayan, kazanmanın eşiğindedir."
   
  3:  Programlı Çalışın
   
  Programlı çalışmanın size getireceği en büyük artılar, yapmanız gereken işleri unutmanızı önlemesi ve zaman tasarrufu sağlamasıdır. Programlı çalışan kişiler neyi ne zaman yapması gerektiğini bilirler. Böylece kararsızlıkları ortadan kaldırıp zamanı verimli kullanarak daha iyi işlere imza atarlar.
   
  4: Bahane Üretmeyin

  Eğer yapmanız gereken bir iş varsa hemen başlayın. Zaman kaybetmeyin. Kişilerin çoğu halletmesi gereken işlere, koşulların uygun olmadığı gerekçesiyle başlamaz. Sonuç olarak o işi yapmamak için bahane üretmiş olurlar. Oysa ki koşulların uygun olmasını beklememek gerekir. Çünkü hiç bir zaman uygun olmayacak. Siz mevcut koşullarda, elinizdeki araç gereçlerle işinize başlayın. Nasıl olsa ilerleyen aşamalarda daha iyileriyle karşılaşacaksınız.
   
  5: Kendinizi Geliştirin

  Bir işle ilgili ne kadar bilgi sahibi olursanız, o işi daha iyi bir şekilde yaparsınız. İşi iyi yaparsanız, kendinize olan güveniniz de artar. Yaptığınız iş ne olursa olsun, hep en iyisi olmaya çalışın. En iyi olma isteği, sizi kendinizi geliştirmeye sevk edecektir. Kendinizi geliştirme sürecinde daima kendinizle yarışın. " Başkalarından üstün olmamız önemli değildir. Asıl önemli olan dünkü halimizden üstün olmamızdır."
   
  6: Pozitif Düşünün

  Her türlü olumsuz düşünceden uzak durun. Şunu unutmayın ki, olumsuz düşünerek hiç bir şeyi yoluna sokamazsınız. Aksine her şey daha da kötüye gider. Ama olumlu düşünürseniz kendinizi iyi hissedersiniz. Kendinizi iyi hissederseniz de üstesinden gelemeyeceğiniz iş yoktur. Yıkıcı değil, yapıcı olun. Denemeleriniz istediğiniz gibi sonuçlanmadığında, bu sizi olumsuzluğa sevk etmesin. Tam bu aşamada, Thomas EDISON'un ampulü icat etme sürecindeki düşünce şeklini örnek alabilirsiniz. EDISON, ampulü icat etmeden önce
  yaptığı yüzlerce denemenin hepsinde başarısız olmuştur.

  Farmasi Network marketing yapmayı öğrenirseniz başarılı olursunuz.

  Öğrendiğinizi öğretirseniz zengin olursunuz.


  Öğretmeyi öğretirseniz servet sahibi olursunuz.


  Başlamak için en uygun zamanı beklersen hiç başlamayabilirsin. Şimdi başla!! Şu anda bulunduğun yerden elindekilerle başla....


  Network Marketing de başarısız olanlar ya erken pes edenlerdir. Ya da hiç başlamayanlardır.


  Eğer kendinize yön arıyorsanız yolunu kaybetmiş birine sormayın.


  Başarılı olmak için bakış açısını değiştirmek, değişim ve gelişime açık olmak gerekir. Bazen sıradan gibi görünenler sıra dışı olabilirler. Tıpkı sıradan insanların sıra dışı gelirler elde ettiği yüzyılın ticareti gibi.


  Farmasi Network marketingde başarılı olmak için hedeflere yönelik eyleme geçmek gerekir.


  İnsanlarla konuşmak, iletişime geçmek eylemin ilk basamağını oluşturur.


  Başkalarına kazanmayı öğreten kişiler en çok kazananlardır.


  Network marketing bilinçli tüketimdir, satış değildir. Satışa odaklanan kalıcı gelir sağlayamaz. Network'te başarı iyi bir sponsor olup doğru ekip kurmakla oluşur.


  21. yüzyılın iş fırsatı olarak değerlendirilen network marketing: bir ev hanımının yapabileceği kadar basit, bir diplomatın yapabileceği kadar saygın bir iştir.


  Sizde Farmasi Network Marketing ağına kayıt olun hedeflerinize ulaşmanın keyfini çıkarın… Çevrenizdeki insanlara faydalı olun kazanın ve kazandırın.

   
  © 2015 Farmasi - Farmasi Kayıt - Farmasi Katalog - Farmasi Kozmetik.